Kalendarz
Marzec 2017
P W Ś C P S N
« Lut   Kwi »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Programy

cpcd

patronaty-wspolpraca-04

10363771_845293105510139_3959499988221230523_n

Prenumeruj-Goniec-ZP

Archive for Marzec, 2017

postheadericon Biblioteka – Grupa III

 

04 kwietnia 2017r. (wtorek)

grupa III

 wychodzi do Biblioteki na Teatr Ilustracji

Kamishibai – seans głośnego czytania,

na godzinę 10:00.

 

 

 

postheadericon Zajęcia Sportowe – Grupa I, II i III

 

ZAJĘCIA SPORTOWE

 

W ramach Dziecięcej Akademii Sportu

dnia 03 kwietnia 2017r. (poniedziałek)

w godzinach 10:00 – 12:00

dzieci z grupy I Krasnoludki, II Misie i III Tygryski

będą uczestniczyć w zajęciach

sportowych na terenie naszego przedszkola.

 

 

 

 

postheadericon AWF – Grupa IV

 

PIŁKA RĘCZNA

 

W ramach Dziecięcej Akademii Sportu

dnia 31 marca 2017r. (piątek)

o godzinie 10:00

grupa IV Smerfy

będzie uczestniczyć w ostatnich zajęciach

z Piłki Ręcznej na terenie AWFu.

 

 

 

postheadericon Wyjście do Biblioteki – wszystkie grupy

 

DRODZY RODZICE

 

28 marca 2017r. (wtorek)

wszystkie grupy wychodzą do Biblioteki

przy Al. Zjednoczenia na przedstawienie

Legendy Skrzata Warszawskiego

na godzinę 10:00.

 

Wyjście około godziny 09:20.

 

 

 

postheadericon Jadłospis 27.03 – 31.03

 

 

Jadłospis 27.03 - 31.03

 

 

postheadericon Biblioteka – Grupa IV

 

23 marca 2017r. (czwartek)

grupa IV

 wychodzi do Biblioteki na Teatr Ilustracji

Kamishibai – seans głośnego czytania,

na godzinę 10:00.

 

 

 

postheadericon Pierwszy Dzień Wiosny

 

DRODZY RODZICE

 

21 marca (wtorek) obchodzimy

Pierwszy Dzień Wiosny.

Z tej okazji prosimy

o ubranie dzieci na zielono.

 

 

 

postheadericon Jadłospis 20.03 – 24.03

 

Jadłospis 20.03 - 24.03

 

 

 

postheadericon Wyniki Konkursu Plastycznego „Nasza Warszawa”

 

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

PT. „NASZA WARSZAWA”:


Grupa I Krasnoludki:

I miejsce – Karol Krasuski

 

Grupa II Misie:

I miejsce – Weronika Wardach

II miejsce – Kuba Prokopiuk

III miejsce – Karolina Puto

 

Grupa IV Smerfy:

I miejsce – Krzysztof Radzik

II miejsce – Michał Kępka

III miejsce – Wiktor Wosiński

 

 

 

postheadericon AWF – Grupa IV

 

PIŁKA RĘCZNA

 

W ramach Dziecięcej Akademii Sportu

dnia 17 marca 2017r. (piątek)

o godzinie 10:00

grupa IV Smerfy

będzie uczestniczyć w kolejnych zajęciach

z Piłki Ręcznej na terenie AWFu.